سلام، من مهندس ابوالفضل محمدی جو هستم.

من دارای لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف و فوق لیسانس مکانیک (گرایش رباتیک) از دانشگاه علم و صنعت هستم. مدتی هم دانشجوی دکتری در دانشگاه WPI آمریکا بودم که به دلایلی دوره دکتری نا تمام باقی ماند. در حال حاضر من مشغول تدریس خصوصی و آنلاین زبان های برنامه نویسی و طراحی وب و مباحث مرتبط با هوش مصنوعی هستم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:
http://mohammadijoo.ir/resume-Fa http://mohammadijoo.ir/Courses-Fa


پس از مشاهده ویدئوهای آموزشی فراوان (چه از پلتفرم های آموزش آنلاین داخلی و چه خارجی) و همچنین پس از مشاهده ویدئوهای فراوان از یوتیوب و مطالعه مقالات و وبسایت های مختلف در حوزه برنامه نویسی، طراحی وب و هوش مصنوعی، من به روش نوینی برای تدریس برنامه نویسی دست پیدا کردم که کاملا ساده، مفهومی و یادگیری آن اسان است و این روش مبتنی بر تجربیات شخصی بنده است.
بنابراین توصیه می کنم، اگر تصمیم به یادگیری برنامه نویسی به روش اصولی دارید و قصد موفقیت تحصیلی و شغلی و یا راه اندازی کسب و کارهای آنلاین را دارید، وقت خود را تلف نکنید و با من تماس بگیرید و از مشاوره رایگان من بهره مند شوید.


همچنین من توصیه می کنم که حتما به لینک های زیر که شامل فروشگاه اینترنتی ویدئوهای آموزشی من، وبلاگ من و انجمن گفتگوی برنامه نویسان و ... است، حتما سر بزنید:
وبلاگ من: http://blogfa.mohammadijoo.ir
انجمن گفتگوی برنامه نویسان: http://programmer-club.ir
وبسایت شخصی من: http://mohammadijoo.ir


و اما پیشنهاد ویژه:

من دوره جامع طراحی وب را که شامل HTML، CSS، Bootstrap، JavaScript، jQuery، jQuery UI، PhP و WordPress می شود در 90 ساعت و با قیمت 10 میلیون تومان به صورت خصوصی تدریس می کنم. در پایان دوره یک وبسایت کامل مانند نمونه کارهای اعلام شده در لینک های بالا، توسط دانشجو طراحی می گردد. تمامی مراحل خرید هاست و دومین و بارگذاری وبسایت و نحوه آپدیت سایت و ... در طول دوره آموزش داده خواهد شد.


توجه: این دوره برای تمامی افراد و تمامی سنین (حداقل 15 سال) و تمامی سطوح علمی مناسب است و آموزش به گونه ای است که حتی اگر هیچگونه دانشی در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب نداشته باشید، تمامی مطالب را در طول دوره، بدون هیچ مشکلی خواهید آموخت.


دوره در 6 هفته، هر روز از شنبه تا چهارشنبه و هر روز 3 ساعت برگزار خواهد گردید. برای هماهنگی ساعات دوره و جلوگیری از پر شدن ظرفیت دوره، هر چه سریعتر با من تماس بگیرید. ضمنا کل هزینه دوره در ابتدای دوره دریافت خواهد شد.

شماره های تماس من:
موبایل: 09124908372 - 09354908372 - 09912524341
واتساپ و تلگرام: 09124908372
تلفن ثابت: 77555796-021
ایمیل: a.mohamadijoo@gmail.com , info@mohammadijoo.ir

تگ ها