سلام، من مهندس ابوالفضل محمدی جو هستم.

من دارای لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف و فوق لیسانس مکانیک (گرایش رباتیک) از دانشگاه علم و صنعت هستم. مدتی هم دانشجوی دکتری در دانشگاه WPI آمریکا بودم که به دلایلی دوره دکتری نا تمام باقی ماند. در حال حاضر من مشغول تدریس خصوصی و آنلاین زبان های برنامه نویسی و طراحی وب و مباحث مرتبط با هوش مصنوعی هستم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:
http://mohammadijoo.ir/resume-Fa http://mohammadijoo.ir/Courses-Fa
پس از مشاهده ویدئوهای آموزشی فراوان (چه از پلتفرم های آموزش آنلاین داخلی و چه خارجی) و همچنین پس از مشاهده ویدئوهای فراوان از یوتیوب و مطالعه مقالات و وبسایت های مختلف در حوزه برنامه نویسی، طراحی وب، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر، من به روش نوینی برای تدریس برنامه نویسی دست پیدا کردم که کاملا ساده، مفهومی و یادگیری آن اسان است و این روش مبتنی بر تجربیات شخصی بنده است.

اهمیت یادگیری ماشین


با توجه به افزایش قدرت محاسباتی و پردازش کامپیوترها (به ویژه در یک دهه اخیر)، الگوریتم های یادگیری ماشین و شبکه عصبی و یادگیری عمیق، مورد توجه ویژه محققان در تمامی حوزه های مهندسی و علوم قرارگرفته است.
لذا تمامی افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی، چه در داخل و یا خارج از کشور می باشند و دنبال موضوعات داغ تحقیقاتی روز برای عناوین پروژه های خود هستند و یا افرادی که قصد مهاجرت کاری به خارج از کشور دارند، نیاز به این دانش روز که همان یادگیری ماشین هست را خواهند داشت.


و اما پیشنهاد ویژه:


دوره اول: "دوره جامع یادگیری ماشین"

  • من "دوره جامع یادگیری ماشین" را که شامل تمامی الگوریتم های یادگیری ماشین و همچنین دوره جامع شبکه های عصبی می شود را در 50 ساعت و با قیمت 6 میلیون تومان به صورت خصوصی تدریس می کنم. این دوره شامل تمامی مباحث تئوری مرتبط با یادگیری ماشین و شبکه های عصبی می باشد.
  • این دوره در 5 هفته، هر روز از شنبه تا چهارشنبه و هر روز 2 ساعت برگزار خواهد گردید (مجموعا 25 جلسه 2 ساعته). برای هماهنگی ساعات دوره و جلوگیری از پر شدن ظرفیت دوره، هر چه سریعتر با من تماس بگیرید. ضمنا کل هزینه دوره در ابتدای دوره دریافت خواهد شد.

نکته: این دوره نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارد و برای تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی، علوم و یا پزشکی، قابل استفاده خواهد بود. سرفصل های این دوره را از لینک زیر می توانید دانلود نمائید.

سرفصل های دوره جامع یادگیری ماشیندوره دوم: "دوره جامع یادگیری ماشین با پایتون"

  • من "دوره جامع یادگیری ماشین با پایتون" را که شامل پیاده سازی تمامی الگوریتم های یادگیری ماشین و شبکه های عصبی با زبان برنامه نویسی پایتون می شود را در 50 ساعت و با قیمت 6 میلیون تومان به صورت خصوصی تدریس می کنم. این دوره شامل پیاده سازی مباحث تئوری تدریس شده در دوره اول، با زبان برنامه نویسی پایتون می باشد.
  • این دوره در 5 هفته، هر روز از شنبه تا چهارشنبه و هر روز 2 ساعت برگزار خواهد گردید (مجموعا 25 جلسه 2 ساعته). برای هماهنگی ساعات دوره و جلوگیری از پر شدن ظرفیت دوره، هر چه سریعتر با من تماس بگیرید. ضمنا کل هزینه دوره در ابتدای دوره دریافت خواهد شد.

نکته: در این دوره فرض بر این است که دانشجو با تمامی مباحث تئوری یادگیری ماشین و شبکه عصبی آشنایی کامل دارد و هدف پیاده سازی این الگوریتم ها با زبان برنامه نویسی پایتون است. همچنین برای شرکت در این دوره، دانشجو باید تسلط نسبتا کافی به زبان برنامه نویسی پایتون و کتابخانه های Numpy و Matplotlib داشته باشد. سرفصل های این دوره را از لینک زیر می توانید دانلود نمائید.

سرفصل های دوره جامع یادگیری ماشین با پایتونشماره های تماس من:
موبایل: 09124908372 - 09354908372 - 09912524341
واتساپ و تلگرام: 09124908372
تلفن ثابت: 77555796-021
ایمیل: a.mohamadijoo@gmail.com , info@mohammadijoo.ir

تگ ها