چرا به معلم خصوصی نیاز داریم؟!

شاید تا حالا این تجربه را داشته باشید که در اولین ساعات دیدن یک فیلم آموزشی یا هنگام خواندن اولین فصول یک کتاب، با سوالات بسیاری روبرو شدید که درک مابقی مطالب وابسته به پاسخ این سوالات بوده و البته کسی در کنار شما نبوده تا به شما کمک کند برای یافتن پاسخ این سوالات. نهایتا شما مجبور شدید که مابقی ویدیوی آموزشی یا کتاب را نا تمام بگذارید و یا پس از جستجوی فراوان در اینترنت خسته شده اید و تصمیم گرفته اید که دیگر ادامه ندهید. در این لحظات شما احساس می کنید که واقعا به یک معلم خصوصی که به شما کمک کند برای ادامه راه، نیاز دارید. البته واضح است که پس از چند دوره تدریس خصوصی، شما قادر خواهید بود که مانند یک کارشناس خبره، تمامی مشکلات خودتان را بر طرف کنید.
اگر یک معلم خصوصی ای که دارای مهارت های آموزشی خوب و دانش خوب و البته با هزینه مناسب و مقرون به صرفه، وجود داشته باشد، همه ترجیح می دهند که از معلم خصوصی برای یادگیری مطالب جدید استفاده کنند.
من به عنوان معلم خصوصی ای، سرشار از انرژی و دارای گرایش آموزشی صحیح و با دانش خوب و هزینه مناسب، در خدمت شما هستم. شما می توانید دوره های آموزش برنامه نویسی من را در قسمت "سرفصل های تدریس" مشاهده کنید و همچنین می توانید دوره طراحی وب جامع من را از قسمت "پیشنهاد ویژه" سفارش دهید. بنابراین عجله کنید و از خواندن کتاب های زیاد و ویدیوهای آموزشی گوناگون خسته نشوید و دوره آموزشی لذت بخش خود را با من شروع کنید.

منتظر تماس شما هستم دوست من!

تماس با من!

مکان

خیابان شهید نامجو، تهران، ایران

ایمیل

info@mohammadijoo.ir

شماره تماس

09124908372

لیسانس

مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی شریف

فوق لیسانس

مهندسی مکانیک، دانشگاه علم و صنعت

پیام خود را از طریق فرم زیر ارسال نمائید: